6.590 ден
3.954 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: CCMP01PK001-09999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Црна
Големина XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин