17.990 ден
8.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: LFM221041-4170 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Портокалова
Големина 40, 43, 44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа