LA MARTINA – М Шорцеви за капење

5.290 ден 3.174 ден

Нема на залиха

SKU: TMM001PA023-02090 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер