LA MARTINA – М Шорцеви за капење

6.590 ден
3.954 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMM003PL021-F7001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Големина XL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер