5.790 ден

Нема на залиха

SKU: CCMP02PK001-02140 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин