MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

13.290 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32F7GGNM8L/182 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 22 × 6 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа