MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

12.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32F9G0EC7L/085 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 24 × 2,5 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа