MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.490 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32S0G00C6L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 4,5 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа