MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

12.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32S0GNMU0L/182 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 24 × 6,5 × 12,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа