MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

11.790 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32T9GF5N1L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 5,7 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа