MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30F0GM9S2V-266 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 31 × 11 × 23 cm
Сезона Есен / Зима 2020