MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

21.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30F0LM9S1L-244 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 31 × 11 × 23 cm
Сезона Есен / Зима 2020