MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

21.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30S9GM9S1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020