MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

21.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30S9GM9S1L-309 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии 26 × 11,5 × 19,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020