MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30S9GM9S2L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 33 × 14 × 24 cm
Сезона Есен / Зима 2020