MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

17.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30S9LJ4L9L-244 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 23 × 7,5 × 16,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020