MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

16.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T0S1MM1L-081 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Сива
Димензии 23 × 7 × 14,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020