MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T0G04M6L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 12,5 × 17,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа