MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

16.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T0G1MM1L-529 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии 23 × 7 × 14,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020