MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

21.990 ден

70%Пвц 30%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 30T0GNCM1Y/163 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 22 × 8 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 70%ПВЦ 30%Полиестер