MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

15.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T0GNXT1L/406 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 24,5-31 × 11,5 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа