MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F9G0HS3B-252 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 34 × 14 × 24 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 69%Пвц 17%Полиестер 13%Памук