MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

17.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30S9GJ4L9L-683 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 22,8 × 7,6 × 16,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа