MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

17.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30H9GJ4L3B-252 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 22,8 × 7,5 × 16,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа