MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

21.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30H0G1SL1T-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 7 × 14,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа