MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

21.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30H0G1HM2L-172 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Димензии 25 × 4,5 × 17,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа