MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F9G06L2L-683 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 29,8 × 7,6 × 22,8 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Kожа