MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

23.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F9G0HS1B-252 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 26,6 × 12,7 × 20,3 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 69%Пвц 17%Полиестер 13%Памук