MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.790 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 30T9GNCS6L/001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 12 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа