MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

13.290 ден

Нема на залиха

SKU: 32F7GGNM8L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 5,7 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа