MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30T0GCAS7L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 33 × 12 × 25,4 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа