MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

22.390 ден

Нема на залиха

SKU: 30T0GCAS1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26,6 × 10 × 18,4 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа