MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

15.790 ден

Нема на залиха

SKU: 32S9GJ4C0L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 63%Пвц 34%Памук