MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

18.490 ден

Нема на залиха

SKU: 32S1GGRC0U-085 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа