MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

19.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30S9SJ4L9L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа