MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

16.390 ден

Нема на залиха

SKU: 32S1GT9C6B-641 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа