MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

12.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32S1GT9C5B-130 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 20 × 5,5 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа