MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30S1TNMM0U-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 22 × 10 × 16,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа