MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.990 ден

со додаток – внатрешен паричник

Нема на залиха

SKU: 30S1G2IT2U-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 37 × 10 × 25 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа