MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

16.590 ден

Нема на залиха

SKU: 30H0L04M8L-289 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа