MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32F0GNMC7B-149 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 21 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 52%Полиуретан 48%Полиестер