MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G9HS1L-950 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии 24-32,5 × 11,5 × 20,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода