MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

14.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 32F0GNMC7L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2021