MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G2KS2L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 29 × 7 × 21 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода