MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 32F1GJ6M2L-950 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии 22 × 6 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода