MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

17.690 ден

Нема на залиха

SKU: 32F1G2BC2L-230 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 21 × 6 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода