MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

24.590 ден 19.672 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G2BM2E-219 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 23 × 6 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода