MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1G2KS2L-230 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 25 × 12 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода