MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

29.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F1GUSL6L-950 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода