MICHAEL MICHAEL KORS – Ж Чанти

25.990 ден

Нема на залиха

SKU: 30F9G0HS1L-001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд MICHAEL MICHAEL KORS
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 10,5 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода